KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15273018
nr 1527 3018
Ivar Naumann
(1851-1906)
Oljemålning, Ivar Naumann (1851-1906), Signerad, daterad 1885, landskap. Olja på duk, 31x46, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:26:02
300 kr
450 kr